ODKAZY
YARA N-SENSOR
-TRIMBLE GPS
-SLUŽBY
-VERNO FG
-FOTOGALERIE
-FARMÁŘSKÁ GALERIE
-VIDEOGALERIE
-GALERIE MAP
-SEMINÁŘE
-KONTAKTY
-HLEDÁNÍ
-


Mapa poradcůPoradce: Radek SvobodaPoradce: Aleš OtáhalPoradce: Ing. Václav JirkaPoradce: Jan Bradáč

Obchodní zástupci dle regionů

Facebook


Techagro skončilo, nyní realizujte plány se slevou 9% Nové!

16.4.2018

Děkujeme všem zákazníkům a příznivcům, kteří navštívili náš stánek na veletrhu Techagro 2018! Získali jsme díky vám mnoho inspirace pro další podnikání a věříme, že vy jste se seznámili s mnoha technologiemi potřebnými pro vaši farmu. Pojďme je realizovat v praxi! Ještě do 27. 4. 2018 můžete systémy pro přesné zemědělství získat s veletržní slevou 9%. Nainstalujte si do traktoru nový navigační systém GFX-750 s možností 3 různých úrovní automatického řízení. Ke slovu brzy přijdou vlhkoměry zrnin z našeho kvalitního sortimentu a ruční elektrická mlátička vzorků. Velký zájem na stánku byl též o meteostanice pro přehled o počasí bez starostí. Podívejte se na naše stránky či si pozvěte našeho zástupce na kunzultaci. Těšíme se na setkání!

Více informací
 

Nastává čas obstarat si Verno

28.2.2018

Vyzkoušejte naše speciální hnojivo s obsahem mědi a zinku pro jarní aplikaci do pšenice, ječmene, hrachu, sóji a v ovocnářství v dávce 0,2 až 0,5 kg/ha. Verno FG Cu+Zn obsahuje 30% Cu a 30% Zn ve formě velmi kvalitních mikronizovaných částic vyznačujících se vysokou přilnavostí na listech a pomalým uvolňováním mědi. Hnojivo má výbornou rozpustnost pro aplikaci postřikem. Aplikace v obilninách vhodná do začátku sloupkování nebo před metáním, v luskovinách při výšce rostlin 10 až 15 cm. Cu + Zn přispívá ke stimulaci fyziologických procesů zodpovědných za růst kořenů a nadzemních částí rostlin. Verno FG Cu+Zn koupíte v našem e-shopu nebo u obchodních zástupců. Balení á 10 kg.

Více informací
 

O školení obsluhy navigačních systémů byl opět zájem

21.2.2018

Na počátku roku jsme opět pořádali pro řidiče traktorů a jiných strojů školení obsluh GPS navigačních systémů. O školení byl tradičně ze strany zemědělských podniků velký zájem. Není na škodu si po zimě opět zopakovat zásady efektivního užívání navigací a autopilotů, projít si úskalí nastavení softwaru, zvláště když v této zimní době se mohou pro školení uvolnit přímo naši odborní technici, kteří navigační systémy v praxi instalují a servisují. Ti si také připravili prezentační platformu, která umožňuje všem sledovat dění na displeji navigace. Řidiči, kteří se sejdou na jednom místě též mohou prodiskutovat a dotázat se na řešení různých provozních úskalí, což pak oboustranně v pěstitelské sezóně usnadní řešení provozuschopnosti těchto náročných a sofistikovaných systémů. Děkujeme za zájem a za účast!
 

Regenerační hnojení řepky variabilně

15.2.2018

Dnes úspěšně proběhla první provozní realizace variabilního regeneračního hnojení řepky. Za pomoci technologie Yara N-Sensor byly porosty řepky ještě na podzim oskenovány. Díky unikátnímu algoritmu bylo stanoveno množství již zabudovaného dusíku v biomase porostu a dle výnosového potenciálu, který požadoval pěstitel, stavu porostu a požadavků agronoma byla stanovena regenerační dávka pro niž byla vytvořena mapa variabilní dávky podle již zmapovaného stavu porostu právě Yara N-Sensorem. Prostřednictvím jeho terminálu a rozmetadla s variabilní dávkou bylo podle mapy hnojivo aplikováno. Ještě doplníme, že k řízení aplikace hnojiva podle variabilní mapy lze kromě terminálu Yara N-Sensoru využít i navigační systémy Trimble.

Více informací
 

Konečně navigační systém pro všechny traktory

11.2.2018

GFX-750Novinka - navigační systém GFX-750 za vás řeší zásadní otázku v rozhodování, jakou navigaci pořídit pro váš traktor. Ať už máte starší či nový traktor kterékoliv značky, ať už má či nemá přípravu pro autopilot od výrobce, vždy je nejvýhodnější GFX-750. Skvělá cena ve všech variantách instalace, controller nové generace NAV-900. Nová intuitivní grafika v češtině, všechny úrovně přesnosti až po +/- 2,5 cm, možnost upgradu pro ovládání ISObus strojů, variabilní dávkování rozmetadel, vypínání sekcí postřikovačů a secích strojů. A nakonec upgrade pro automatické otáčení stroje na souvratích NextSwath dělá z GFX-750 nástroj ppřesného zemědělství budoucnosti. Spolu se spolehlivým servisem Trimble a naší agronomickou podporou, přenosem dat mezi stroji, optimalizací pojezdů již není co řešit. Vyžádejte si představení GFX-750 přímo u vás na podniku.

Více informací
 

Jak jste na tom s osazeností GPS navigacemi a autopiloty?

2.2.2018

Vyzkoušejte si naši novou interaktivní kalkulačku v sekci Moje hospodářství. Jaké je procento osazenosti strojů ve vašem podniku navigačními systémy a autopiloty? Jste dostatečně vybaveni a na úrovni dnešní doby? Do kalkulačky dle návodu natipujte všechny vaše klíčové stroje, i když nemají navigační systém. U těch, které mají uveďte i přesnost, s níž jezdí. Kalkulačka přesnost zohledňuje v celkovém výsledku. Systém Vaše zadání vyhodnotí a informuje Vás o procentu osazenosti navigačními systémy. Zdá se Vám dostatečné či nedostatečné? V tom případě nás kontaktujte a na bezplatné konzultační návštěvě připravíme konkrétní plán pro váš podnik.

Více informací
 

Servis bez starostí s novou smlouvou o odborné péči

17.1.2018

Smlouva o peciPro naše stálé zákazníky jsme připravili smluvní předplatné odborného servisu se slevou. Můžete si vybrat ze 4 typů smluv o odborné péči o zemědělský podnik. je jen na vás, zda si se slevou předplatíte pouze předsezónní kalibraci GPS systémů nebo celoroční péči bez nutnosti fakturace práce a cestovného servisního týmu. Své peníze a starosti ušetříte vždy! Nebo dokonce půjdete ještě dále a předplatíte si vyšší smlouvu typu "Precision farming", kde s velkou slevou získáte analýzy půdy na pH a NO3-, analýzu rostlin chlorofylmerem přímo u vás na poli nebo dojdete až k optimalizaci pojezdu strojů softwarem OptiTrail? Podívejte se na připojený přehled a objednávejte u obchodních zástupců nebo přímo na e-shopu. Neváhejte, smlouvu o odborné péči se vyplatí předplatit hned na začátku roku!

Více informací
 

N-Sensor opět na výsluní zájmu pěstitelů

8.1.2018

Yara N-SensorSystémy pro dávkování dusíku podle okamžité potřeby rostlin se zvláště v souvislosti s modernizací rozmetací a postřikové techniky na zemědělských podnicích opět dostávají do popředí zájmu pěstitelů. Jsme rádi, že vám můžeme nabídnout v tomto ohledu nejdokonalejší a nejdéle vědecky podporovaný systém tohoto druhu na světovém trhu, kterým je Yara N-Sensor Win s pasivní funkcí skenování porostu a aktivní Yara N-Sensor ALS. Tyto systémy se vyznačují největší snímanou plochou porostu pro optimalizaci dávky N, ale nabízejí též mapování vývoje biomasy porostu a dokumentaci dávkování N na pozemcích s on-line přenosem map do vašeho počítače. Yara N-Sensor vám nejen nainstalujeme, ale poskytneme i trvalou agronomickou podporu, což je jeden z našich dalších benefitů. Kontaktujte co nejdříve naše obchodní zástupce pro bližší informace. Jaro tu bude co nevidět.
 

Komodity 23.dubna 2018 Nové!

dnes

Týden 16: ceny zemědělských komodit na burzách v Evropě i USA v minulém týdnu oslabovaly. Ceny močoviny i nitrátů ve světě stagnovaly.
Podrobnosti najdete pod záložkou Komodity v sekci Moje hospodářství. Informace se aktualizují vždy v pondělí.

Nově pro Vás počítáme index ceny pšenice proti ceně močoviny.

Více informací
 

Oznámení o konání valné hromady společnosti Leading Farmers CZ, a.s.

20.3.2018

Vážení akcionáři,

představenstvo obchodní společnosti Leading Farmers CZ, a.s., se sídlem Praha 14, Klánovická 485/43, PSČ 198 00, IČ: 26 20 72 14 (dále jen společnost), tímto svolává

řádnou valnou hromadu společnosti, která se bude konat dne 28. 4. 2018 v sídle společnosti na adrese Klánovická 485/43, Praha 14 od 14:00 hodin.


Více informací


   1  2  3  4  5  6